• izmir çiçek
ürün ürün
1 2
internetten güvenli çiçek satışı

İzmir Çiçekçi

iZMİR ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK  İZMİR ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZDE İKLİM ÇİÇEKÇİLİK FARKI İLE ÇİÇEK GÖNDERİN KALİTEYİ EN UYGUN FİYATLARLA  İZMİRİN HİÇ BİR SEMTİNE EK YOL ÜCRETİ ÖDEMEDEN YAKALAYIN


Bu kategori altında herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
İZMİR HAKKINDA
İzmir, Türkiye’nin batısında bulunan ve yüzyıllardır onu gören herkesi kendisine hayran bırakan 8500 yıllık bir Ege efsanesidir. Dünyanın en güzel ikliminde kurulmuş şehri, Victor Hugo’nun “prenses”idir. Kuruluşu MÖ 6500 yıllarına kadar uzanan İzmir, Hititler, Frigyalılar, İyonlar, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Moğollar ve Osmanlılar gibi birçok büyük medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bir liman şehri olması nedeniyle çağlar boyunca bölgesinin ideal ticaret merkezlerinden biri olan İzmir, bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu modern Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük 3. şehridir. İzmir, sadece Türkiye’de değil, Doğu Akdeniz’de de her geçen gün artan önemiyle isminden söz ettirmeye devam etmektedir.
1.İzmir, Türkiye’nin Asya ile Avrupa’yı, Karadeniz ile Akdeniz’i birbirine bağlayan eşsiz coğrafyası üzerinde, benzersiz bir noktadadır.
2.İzmir, fuarlar ve kongreler kentidir. Türkiye’nin ilk uluslararası genel ticaret fuarı olan “İzmir Enternasyonal Fuarı” ile 81 yıllık fuar deneyimine sahiptir. Dünyanın önde gelen ihtisas fuarlarından, İzmir ile özdeşleşen ve bugün itibariyle yurtdışında marka haline gelen Mermer Fuarı ile beraber yılda 40 civarında fuar gerçekleştirilmektedir.
3.İzmir, bir ticaret kentidir; ihracatın ithalatı karşılama oranında ülkede ikinci sıradadır.
4.İzmir, bir sanayi kentidir; İzmir’de 19 organize sanayi bölgesi, 2 serbest bölge bulunmaktadır.
5.İzmir, bir liman kentidir; binlerce yıldır liman kenti olmuştur. Avrupa’nın ürünlerinin Asya’ya, Asya’nın ürünlerinin Avrupa’ya ulaştırılmasında önemli bir duraktır.
6.İzmir, bir üniversiteler kentidir. Dokuz üniversitesi vardır.
7.İzmir, bir turizm kentidir; kent içi ve çevresi zengin turizm potansiyeli barındırmaktadır. Etrafı denizle sarılı güzel İzmir’de yılda ortalama 300 güneşli gün yaşanır.
8.İzmir, bir tarih ve arkeoloji kentidir; kent içi ve çevresi, tarihi ve arkeolojik zenginliklerle donanmıştır. Efes, Bergama, Agora ve Meryem Ana Evi İzmir’in 8500 yıllık tarihinin en iyi bilinen örnekleridir.
9.İzmir, barışın ve hoşgörünün kentidir; medeniyet ve dinler çatışmasının giderek tırmandığı dünyamızda bir hoşgörü ve barış noktası olarak İzmir, tarihten bugüne üstlendiği bu misyonu EXPO 2020 adaylığı ile pekiştirecektir.
10.İzmir, bir kültür ve sanat kentidir; binlerce yıllık geleneği ile farklı kültürlerin ve sanat dallarının merkezi olmuş, birçok uluslararası kültür sanat etkinliğine ev sahipliği yapmış, estetiğin yaratıcılıkla buluştuğu bir coğrafya olmuştur.
11.İzmir, uluslararası organizasyonlar kentidir; 1971 yılında ilk sınavını Akdeniz Olimpiyatları’nı organize ederek vermiştir. Fuarlar ve diğer uluslararası kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra EXPO 2020 yolculuğunda önemli bir sınav olarak gördüğü; UNIVERSIADE 2005 organizasyonunu büyük bir başarıyla gerçekleştirerek, en iyiler arasına girmeyi başarmıştır.
12.İzmir, bir gelişim, değişim ve dönüşüm kentidir.
13.İzmir, yaşam kalitesi sürekli gelişen, eğitimli bir kenttir.
14.İzmir’de hava, kara ve deniz ulaşımı sürekli ve planlı şekilde gelişmektedir.
15.İzmir, genç nüfusu ile dinamik ve sürekli değişen bir kenttir.
Günün özelliği Ne Olursa Olsun İster doğum Günü, Anneler Günü, Sevgililer günü, Yaş günü, Öğretmenler günü, Babalar günü, Dünya Kadınlar günü, tebrik, açılış, kutlama,geçmiş olsun, sevginizi ve duygunuzu ifade etmenin en kolay yolu çiçek yollamaktır. İklim Çiçekçilik geniş dağıtım ağı ile hizmetinizdedir. İzmir Çiçek Siparişi *  İklim Çiçekçilik
© 2018 Tüm hakları saklıdır. Bizimle irtibata geçmek için tıklayın | info@girnecicekcilik.com | Web Tasarım ve Programlama: www.iklimcicek.com
İzmir Karşıyaka bostanlı Çiçek Sipariş'leirinizi, İklim Çiçekçilik bostanlı  İle Gönderin Modern Kaliteli Tasarımları En uygun Fiyatlarla, Bostanlıdaki  Sevdiklerinize Ulaştırın. İzmir Çiçekçi en özel anlarınızda doğum günü, anneler günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, düğün davet organizasyonlarınızda, açılış ve kutlamalarınızda  tüm özel günlerinizde çiçek ihtiyaçlarınızda izmir Karşıyaka bostanlı mavişehir ve semtlerine çiçek servis hizmetinde  20 yıllık mesleki tecrübesi ve profosyonel  çiçekçi kadrosu ile hizmetinizdedir.
İzmir Karşıyaka bostanlı İklim Çiçekçilik Adres Girne Bulvarı No 131- b Karşıyaka İzmir Telefon: 0232 364 00 771

Bostanlı Çiçekçi   Bostanlı Çiçek Siparişi

karşıyaka Çiçekçi